Character

Daugiau informacijos
Tel: +370 (637) 77777 mail: info@minipirtis.lt

     
 

LT . EN . RU

 

Mini pirtis

Minipirtis - rankų darbo medinė pirtelė ant ratų. Tai puiki pramoga ir poilsis gamtoje! Tai malonumas tiek kūnui, tiek sielai, susikurkite nuotaiką pirtyje.

Transportavimaspirtis
Pirtis yra mobili. Užkūrensite pirtį ten, kur pageidausite: prie ežerų, upių ir kitų pakrančių, sodybose, taip pat kempinguose, poilsiavietėse ir visur, kur tik įmanoma kartu nusivežti ir pirtį.

Paskirtis
Pirties teikiamais malonumais galite naudotis ne tik bet kurioje vietoje, bet ir bet kuriuo sezono metu: tiek kepinant saulei, tiek sningant. Tai puikus sprendimas atšvęsti mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, krikštynas, Jonines, Naujuosius ir daug kitų įvairiausių švenčių.

Patogumas
Pirčiai užkurti tereikės 30min. Unikalus statinės formos pirties dizainas suteikia geresnę karščio cirkuliaciją nei stačiakampėje pirtyje. Palyginus su dėžės formos pirtimis, statinės forma 23% sumažina šildymo zoną. Pirtis yra pilnai įrengta. Pirtelėje yra 2 suoliukai. Ant jų gali lengvai susėsti 6 suaugusieji arba 2 atsigulti. Tik beržinėmis malkomis kūrenama pirtelė skleidžia malonų tikros ugnies garsą ir kvapą, kas suteikia ramybės ir harmonijos jausmą, padeda greičiau atsipalaiduoti.

Apšvietimas
Pirtis gali būti švelniai apšviesta LED sistema, kuri sukuria spalvinę patalpos atmosferą. Tai padės labiau atsipalaiduoti, atgauti jėgas, suteiks jaukumo.

Kvapai
Kiekvieno pirties kvapo pagrindas - eterinis aliejus. Tai labai svarbus priedas, turintis didelį teigiamą poveikį organizmui bei papildandantis pirties procedūrą . MINI PIRTYJE galėsite mėgautis mėgstamais eukaliptų, čiobrelių, pušų, lavandų bei kitais kvapais. Jeigu kvapas jums malonus, tuomet ir poveikis bus teigiamas.