Character

Daugiau informacijos
Tel: +370 (637) 77777 mail: info@minipirtis.lt

     
 

LT . EN . RU

 

Atsipalaidavimas ir poilsis
Pirtis nuo senų laikų žinoma kaip npirtisuostabus būdas fiziniam ir protiniam poilsiui. Ji padės Jums nuostabiai pailsėti ir suteiks energijos ilgesniam laikui.

Nereikalingų kalorijų atsikratymas
Rezultatas: medžiagų apykaitos proceso metu ir gausaus prakaitavimo dėka žmogus praranda vidutiniškai iki 300 kalorijų per vieną apsilankymo seansą pirtyje.

Širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas
Staigi permaina tarp stipraus įkaitimo ir po to sekančios atsišaldimo fazės yra puiki priemonė sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Reguliarus lankymasis pirtyje gerina kraujo apytaką, sureguliuoja kraujo spaudimą ir gerina širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą.

Visuomeninė reikšmė
Pirtis visuomet buvo nuostabi vieta sveikam laiko praleidimui glaudžiame artimųjų ir draugų rate. Bendravimas neįpareigojančioje, draugiškoje aplinkoje padeda išvengti problemų šeimoje ir darbe.

Streso įveikimo priemonė
Šiuolaikiniame įtemptame dalykiniame gyvenime stresas ir nervinė įtampa yra neišvengiami. Tai aktualu ne tik aukščiausio rango vadovams. Pirtis – tai aplinkos pakeitimas, galimybė protiškai atsipalaiduoti ir nusimesti savaitės sunkumus.

Organizmo išvalymas ir odos grožis
Padidintas prakaitavimas kartu su pagreitinta kraujo apykaita padeda greičiau pasišalinti iš organizmo įvairiems šlakams, toksinams, o taip pat suteikia giluminį ir natūralų odos išsivalymą be brangių kosmetinių priemonių ar procedūrų. Sveika, jauna oda ir raukšlių atsiradimo prevencija – tai svarbu ne tik merginoms.

Raumenų pertempimas
Kiekvienam žinomas skausmingas jausmas po didelio fizinio krūvio pertempus raumenis, ne tik sportininkams ar tiems, kurie nešiojo spintą į viršutinį aukštą. Pirtis padeda išvalyti raumenis nuo pieno rūgščių ir mažina nuovargį.